Burgund na paznokciach

Zdaję sobie sprawę z tego, że jest niewiele na tyle odważnych kobiet, które noszą na co dzień ciemne paznokcie. Ja jednak zdecydowanie należę do tych, które w swojej kolekcji najchętniej sięgają po odcień czarny, bądź bardzo ciemny. Mocno zaznaczone paznokcie sprawiają, że czuję się bardziej pewna  siebie, zaś moja płytka wygląda niezwykle elegancko, a dłonie wydają się być zgrabniejsze. W mojej garderobie dominują również ciemne kolory. Najwięcej ubrań mam w kolorze czarnym. Ostatnio jednak stwierdziłam, że przydałaby mi się jakaś odmiana.

Burgundowe love

Jako iż nie jestem zwolenniczką jaskrawych, intensywnych i neonowych odcieni, sięgnęłam na początek po kolory maksymalnie zbliżone do czerni. Zaraz po kolorze czarnym w mojej szafie znajduje się sporo ubrań w kolorze burgundowym. Dlatego też szukałam lakieru do paznokci, który będzie pięknie komponował się z tym odcieniem.

Ideał

Ideał znalazłam w asortymencie polskiej, bardzo popularnej marki, specjalizującej się w produktach do manicure hybrydowego. Semilac 099, bo o tym lakierze mowa, to przepiękny, głęboki odcień ciemnego wina. Jest to odcień zgaszony i chłodny, więc nie jest to kolor klasycznego wina, które możemy spotkać wieczorami w kieliszkach. Semilac Purple Wine cudownie wygląda na paznokciach i mogę śmiało polecić je osobom, które chcą na chwilę zrezygnować z czerni, ale nie chcą się rzucać od razu na kolorystyczną głęboką wodę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *