Baśniowa stylizacja paznokci z marką Semilac

Zapewne większość z Was kojarzy baśń tysiąca i jednej nocy? Jeśli nie czytałyście lub nie oglądałyście, serdecznie zachęcam Was do zapoznania się z tą przepiękną historią. Osobiście jestem bardzo wrażliwa i często się wzruszam. Oglądając film, nakręcony na podstawie tej baśni, płaczę za każdym razem! Sama nie wiem, co tak wzruszającego jest w tej powieści, jednak na mnie właśnie tak działa. Dzisiaj opiszę Wam lakier do paznokci, który skradł moje serce, równie mocno, co ten film. „No dobra, ale jak ma się jakaś baśń, do paznokci?!”- spytacie. Już Wam odpowiadam na to pytanie.

Magiczne Indie

Akcja powieści dzieje się w przepięknych Indiach, słynących z niezwykle pięknych i cudownie przyodzianych kobiet.  Kolory sari, czyli tradycyjnego stroju indyjskich kobiet, najczęściej są w odcieniach czerwieni. Symbolizuje ona pomyślność, szczęście i ważne wydarzenia w życiu, takie jak ślub, narodziny dziecka czy inne rodzinne uroczystości. Popularnym odcieniem jest również czerwień, która jest zmieszana z purpurą.  Tutaj przechodzimy do meritum.

Baśniowe paznokcie

Odcień Semilac 123 to kolor przepięknej czerwieni, w której dominują purpurowe barwy. Odcień można określić jako zgaszony, nie jest intensywny, ani jaskrawy. Jak dla mnie idealnie nadaje się na jesień! Semilac Szeherezada z pewnością doskonale nawiązuje do przepięknego kraju, jakim są Indie. Sama nazwa lakieru pochodzi od imienia głównej bohaterki baśni tysiąca i jednej nocy. Już wiecie skąd porównanie lakieru do powieści? 😊

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *