Czerwone paznokcie na święta Bożego narodzenia

Jest taki okres w roku, którego motywem przewodnim jest kolor czerwony. Tym okresem są święta bożonarodzeniowe. Odcień ten dominuje w dekoracjach świątecznych, dekoracji stołu, stylizacjach ubraniowych, ozdobach choinkowych. Również na paznokciach najczęściej w tym okresie pojawia się kolor czerwony. Jednak odcieni tego jakże klasycznego koloru jest mnóstwo i nie zawsze jesteśmy w stanie się zdecydować na konkretny numer.

 

Wybór

Często ciężko jest nam się zdecydować na konkretny odcień, zwłaszcza, że producenci hybryd mają w swoich ofertach mnóstwo lakierów w kolorze czerwonym. Możemy wyróżnić chłodną ciemną czerwień, chłodną jasną, ciepłą, neonową, z dodatkiem oranżu, brokatowe, perłowe. Jak dla mnie idealnym lakierem na okres świąteczny jest lakier Semilac Pearl Red.

 

Charakterystyka

Lakier jest w odcieniu chłodnej klasycznej czerwieni, w którym zatopiony jest bardzo drobno zmielony brokat. Drobinki bardzo ładnie się mienią do światła. Nie jest to jednak festyniarskie wykończenie. Moim zdaniem na okres świąt idealnie się sprawdzi i dopasuje się do ozdób porozstawianych po całym domu. Często takie ozdoby również się mienią, więc lakier idealnie się sprawdzi przy wigilijnym stole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *