Tanie i świetne kredki do ust od Golden Rose

Golden Rose Matte Crayon

Matowe pomadki Velvett Matte od Golden Rose to niezrównany hit w tej kategorii cenowej! W ślad za nimi poszły również pomadki w kredce tej marki. Kredka Golden Rose Matte Crayon występuje aż w 28 odcieniach! Spośród tak bogatej gamy kolorystycznej każda kobieta wybierze dla siebie idealny odcień. Cena tego produktu nie przekracza 20zł, więc jest również tania, co czyni ją jeszcze bardziej dostępną dla ogółu.

Ulubiony odcień

Moim ukochanym odcieniem jest kolor 09. Jest to piękna, chłodna czerwień. Bardzo intensywna, typowo świąteczna. Z pewnością idealnie będzie się komponować przy wigilijnym stole. Połączę ją ze złotem na powiece, które będzie się cudownie mienić. Czerwień jest bardzo świątecznym kolorem, więc pomadka idealnie wpasuje się w klimat zbliżających się świąt.

Dzienne pomadki

W gamie kolorystycznej znajdziemy również odcienie, które idealnie nadają się na co dzień. Wszelkiego rodzaju brudne róże, pomadki w kolorze nude- sprawdzą się do lekkiego podkreślenia naszego codziennego makijażu. Natomiast fanki mocnego podkreślania ust na co dzień również znajdą swoje ulubione odcienie. W gamie znajdziemy parę odcieni bordo.