Maski w płachcie

Maseczki do twarzy w płachcie podbiły szturmem rynek kosmetyczny i stały się niekwestionowanym hitem! Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ sprawiają w magiczny sposób, że po zaledwie 20 minutach nasza skóra wygląda na zdrową, promienną, jest mocno nawilżona i odżywiona. Dodatkowo maski w płachcie dedykowane są każdej cerze i każdemu problemowi skórnemu. Można więc z łatwością dobrać maskę pod siebie.

Moc składników aktywnych

Maski w płachcie wykorzystują różnego rodzaju składniki aktywne pozyskiwane np. z owoców, warzyw, zawierają mnóstwo olejów, maseł i innych dobroczynnych składników. Wykorzystują również nietypowe rozwiązania np. śluz ślimaka, jad żmiji, membrana skorupki jajka i inne. Maseczka na twarz w płachcie jest stworzona z bawełnianego materiału, który zazwyczaj ma parę warstw. Jest ona nasączona serum lub esencją, bogatą w składniki aktywne. Maski działają natychmiastowo na skórę, napinają, nawilżają, koją i łagodzą zmiany skórne.

Wybór

Świetnym rozwiązaniem, a także pomysłem na prezent jest maska z nadrukiem. Możemy zakupić maskę ze zwierzątkami, maski karnawałowe i inne ciekawe i śmieszne nadruki. Ciekawe są też maski, które bąblują na twarzy i dogłębnie oczyszczają cerę.