Żel IBD do zabiegu manicure w domu

Zabieg manicure jest obecnie na tyle popularny, że duża część osób decyduje się na jego wykonanie w swoim zaciszu domowym. Jeszcze nie tak dawno, wszelkie czynności związane z manicure wykonywało się w salonach kosmetycznych. Jeżeli sama planujesz dbać o swoje paznokcie w domu, poznaj najpopularniejsze żele IBD.

Profesjonalny IBD żel

   Jeżeli chcesz, aby Twoje paznokcie wyglądały jak po wyjściu z ekskluzywnego salonu kosmetycznego, powinnaś zadbać o dobór odpowiednich kosmetyków. Profesjonaliści zazwyczaj stawiają na sprawdzoną markę IBD Builder Gel, która od lat przoduje w tego typu kosmetykach. Żel IBD oczywiście może być również wykorzystywany w ramach zabiegów amatorskich, niezależenie od potrzeb. Marka IBD Builder Gel oferuje zarówno żele budujące, nabłyszczające jak i podkładowe. Sprawia to, że wszystko masz pod ręką i możesz zaczynać już teraz.

Żele IBD to jakość i komfort dla każdego

   Decydując się na IBD żel, możesz być pewna niesamowitego efektu po jego zastosowaniu. Żele IBD wyróżniają się na tle swojej konkurencje głównie wyjątkową przyczepnością oraz twardością. Oprócz tego nie nagrzewa się przy suszenie oraz a sam w sobie jest łagodny dla paznokci. Dzięki temu, żel IBD jest odpowiedni dla każdego. Poprzez brak nagrzewania się, nie ma on skłonności do tzw. efektu naciągania, który dla wielu osób jest wręcz nieznośny. Tak naprawdę żele IBD są przeznaczone dla każdego, zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów domowych, którzy chcą zbudować wyjątkowe paznokcie na każdą okoliczność.