Czym malować brwi?

Wibo pomada na brwi

Od kilku już lat brwi są bardzo ważnym elementem makijażu. Wcześniej modne były raczej cienkie i mocno wyskubane brwi, ale teraz najbardziej pożądane są brwi wyglądające naturalnie, których kształt jest tylko trochę zaznaczony za pomocą dobrego kosmetyku do stylizacji. Godna polecenia jest między innymi doskonała pomada Wibo. Ten niezwykle trwały kosmetyk pozwala na wykonanie precyzyjnego makijażu.

Pomada Wibo do brwi – dla kogo?

Brwi można podkreślać za pomocą różnego rodzaju kosmetyków, a jednym z najbardziej polecanych jest na pewno pomada w kolorze dobranym do naturalnego koloru włosków. Taką pomadą należy nakładać za pomocą specjalnego pędzelka. Pomaga ona w okiełznaniu włosków oraz nadaje im pożądany kolor. Wibo pomada do brwi jest dedykowana dla kobiet mających ciemne włosy, ale również dla blondynek. Można dzięki niej uzyskać bardzo ładny efekt pudrowego makijażu, precyzyjnie podkreślić łuk brwiowy i nadać swojemu spojrzeniu więcej charakteru i wyrazistości.

Wibo pomada do brwi – sposób nakładania

Aby dobrze ułożyć brwi,  a początek należy po prostu poczesać je szczoteczką. Następnie należy wybrać kosmetyk do stylizacji dopasowanych do ich kolorów i nałożyć go za pomocą specjalnego pędzelka, który jest ścięty pod skosem. Łuk z przodu należy podkreślać raczej delikatnie, natomiast mocniej można zaznaczyć brwi od zewnętrznej strony oka. Wtedy prezentują się one bardzo naturalnie i współgrają z resztą makijażu.