Ratunek dla skóry od Biodermy

Bioderma Sensibio

W dzisiejszych czasach dbanie o skórę to podstawa atrakcyjnego i świeżego wyglądu. W obecnym świecie wiele czynników wystawia cerę na próbę: zmieniające się pory roku, zanieczyszczenia w powietrzu, dynamiczne skoki temperatury, zmodyfikowana i przetwarzana żywność. Te wszystkie elementy mogą się przyczynić do powstawania niedoskonałości cery. Szczególnie narażeni na te konsekwencję są posiadacze skóry wrażliwej i bardzo wrażliwej. Jak pielęgnować i nie podrażniać takiej skóry?

Marka Bioderma  – światowy lider pielęgnacji

Bioderma jest francuską marką, która istnieje na rynku już około pięćdziesięciu lat. Rozwija się ona bardzo dynamicznie i wciąż szuka nowych rozwiązań, nowych składników i lepszych receptur – wszystko, aby nadążać za nowymi potrzebami klientów. Wizją marki jest połączenie wiedzy biologicznej i dermatologicznej w jedno – tworząc niepowtarzalne produkty.

Ratunek dla wrażliwej skóry – Bioderma

Marka w swoim asortymencie posiada linię produktów Bioderma Sensibio, która jest przeznaczona do skóry wrażliwej, bardzo wrażliwej, naczynkowej oraz tej z ŁZS (łojotokowe zapalenie skóry). Produkty do demakijażu delikatnie oczyszczają skórę, nie podrażniając jej, kremy i sera mocno ją nawilżają. Wszystkie kosmetyki dbają o domknięcie naczynek krwionośnych tak, aby na twarzy nie wyskakiwały czerwone, nieatrakcyjne plamki.

Bioderma stworzyła też inne linie kosmetyków, są to między innymi: Bioderma Hydrabio, której zadaniem jest nawilżanie skóry przesuszonej, a także Bioderma Sebium, która reguluje nadmiar sebum.