Aktywność i masaż – Phlov pokaże Ci jak to działa!

Aktywność fizyczna w przypadku kobiet, które chcą uzyskać efekty nie tylko w poprawie kondycji, ale i ciała jest niezwykle ważna. Regularny trening wpływa nie tylko na stan całej sylwetki, ale nawet cery, która oddaje faktyczny stan zdrowia i samopoczucia kobiety. Ciężka praca nad ciałem często wymaga wsparcia, a używając kosmetyków i akcesoriów Phlov, znacznie łatwiej jest utrwalić efekt osiągnięty ciężkimi treningami.

Phlov dla aktywnych — utrwala efekt ćwiczeń

Kosmetyki phlov to marka, która troszczy się o to, aby ciężkie zmagania treningowe nie poszły na marne. Balsam z efektem Lipo-Transformacji, ujędrniające sera i olejki przeciw rozstępom podtrzymują i wzmagają efekt ćwiczeń.

Co więcej, ten niesamowity potreningowy stan skóry można podkreślić używając olejków z efektem glow oraz zestawów do konturowania, które uwydatnią piękne kształty. Bądź dumna ze swojego ciała i troszcz się o nie naturalnie z phlov by Anna Lewandowska.

Masaż — ciało i twarz upiększone dotykiem

Naturalnym treningiem dla skóry ciała i twarzy jest masaż który pobudza mikrokrążenie, zwiększa elastyczność oraz ujędrnia.


Stosując jednocześnie akcesoria do masażu i kosmetyki Anna Lewandowska, zmiany wprowadzane będą dogłębnie. Korzystając z zestawu składającego się z rollera i olejków, kremów lub lekkich maseczek można sprawić, że skóra rozkwitnie i będzie najpiękniejszą ozdobą.


Równie skuteczny jest masaż ciała na sucho przy użyciu drewnianej szczotki z włóknami agawy, która poprawia przepływ limfy w organizmie, wspomaga procesy detoksykacyjne i ujędrnia, co wpływa na rewitalizację i upiększenie skóry.